1. Ana Sayfa
  2. Client Ürünleri
  3. Chrome “Aw Snap!” Hatasının Çözümü

Chrome “Aw Snap!” Hatasının Çözümü

featured

Chrome tarayıcısının 79 sürümünden sonra ortaya çıkan “Aw Snap” hatasının çözümü için CMD ekranını Runs as administrator İle açarak aşağıdaki komutu çalıştırmanız halinde çözüm sağlanacaktır.

Hata, sistemdeki uyumsuz yazılımlardan kaynaklanmaktadır.

REG ADD “HKLM\Software\Policies\Google\Chrome” /v RendererCodeIntegrityEnabled /t REG_DWORD /d 0

Bu konuyla ilgili sorularınızı http://forum.mshowto.org linkini kullanarak ulaşacağınız forum sayfamızda sorabilirsiniz.

Referanslar

www.mshowto.org

TAGs:Chrome “Aw Snap!” Hatasının Çözümü, Aw Snap!, RendererCodeIntegrityEnabled, Chrome Renderer CodeIntegrity, Chrome 79 Aw Snap Hatası, Chrome açılmama problemi, Chrome Crash, Chrome Error

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Sedat Sönmez, 1986 Muş doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Bilgi Yönetimi (Ön Lisans) ve Anadolu Üniversitesi İşletme (Lisans) mezunuyum. 2002 yılında Doğuş Grubu çalıtısı altında stajyer olarak başladığım bilişim sektöründe uzun yıllar görev aldım ve bu süre içerisinde Doğuş Teknoloji ve Microsoft ortaklığı ile pek çok farklı pozisyonda başarılı işlere imza attım. Şu anda BilgeAdam Bilişim Grubunda Danışman olarak çalışmaktayım. System Center ürün ailesi, Microsoft Server ürün ailesi ve Microsoft Client sistemleri ile ilgili bir çok projler geliştirdim ve geliştirmeye devam ediyorum. Sahip olduğum sertifikalar : MCSE: Desktop Infrastructure, MCSE: Server Infrastructure, MCSA: Windows Server 2012, MCP (Microsoft Certified Professional)

Yorum Yap