İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haberler
  3. Bulut Teknolojisi Cep Telefonunda

Bulut Teknolojisi Cep Telefonunda

20110215161652

, 2012’de ile çalışan bir cep telefonu yapmayı planlıyor.

Geçtiğimiz hafta Silikon Vadisi’nde düzenlenen etkinlikte, Samsung yeni teknolojilerini tanıttı.

Samsung, 2012’de 2560×1600 çözünürlüğüne sahip bir tablet ortaya çıkarmayı planlıyor. Planların arasında çift ekranlı bir akıllı telefon olduğunu da söylüyor. Yakın zaman da tanıtılan Kyocera Echo’ya benzeyebilir. Samsung, tamamen teknolojisi ile çalışan bir akıllı telefon da çıkarmayı düşünüyor.

Bulut Teknolojisi ile çalışacak telefonun, mı yoksa ile mi çalışacağı henüz belli değil.Samsung, bulut optimizasyonlu işletim sistemini Bada’ya bırakması, olasılıklar arasında. Çift ekranlı telefonun ne zaman piyasaya sürüleceği henüz net değil.

Kaynak

Yorum Yap

Yazar Hakkında

1991 yılında İstanbul'da doğdu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi - Bilgi Yönetimi bölümünde ön lisans programını tamamladıktan sonra Ahmet Yesevi Üniversitesi - Management Information Systems ve Anadolu Üniversitesi - İşletme (AÖF) lisans programlarına devam etmektedir. System and Network, IT Security konuları ile ilgili çalışmalar yapmaktadır. Güvenlik Öğretiyoruz'un kurucularından aynı zamanda Türkiye'nin ilk MMORPG oyunu olan İstanbul Kıyamet Vakti'nde gönüllü olarak Game Master'lık yapmaktadır.

Yorum Yap