İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Haberler
 3. Alt Yapı Hizmetleri için Danışman Arayışı

Alt Yapı Hizmetleri için Danışman Arayışı


İlan Güncelleme Tarihi: 06.03.2013

Şehir/Ülke: İstanbul(Asya), İstanbul(Avr.)

Personel sayısı: 2

Genel nitelikler: 

 • Microsoft sunucu ürünlerine hakim, öncesinde danışmanlık tecrübesi ve proje deneyimi olması. En az 2 YIL Kurumsal firmalarda Proje / Danışmanlık tecrübesi
 • Microsoft altyapı ( infra ) ürünlerinde yetkin (Active Directory, Exchange, Lync…)
 • Microsoft SYSTEMCENTER ürünlerine hakim, (SCOM, SCCM, SCSM, OPALIS, SCVMM ürünleri ile proje deneyimi) özellikle tercih edilen özelliktir.
 • Sanallaştırma konusuna hakim (Vmware, Hyper-V)
 • Sunucu Donanım seviyesinde terminolojilerde bilgisi olan ve genel sunucu teknolojilere hakim.        (HP, IBM, INTEL, DELL)
 • Askerlik görevini tamamlanmış olması, tercihen
 • Seyahat edebilen ve B sınıfı ehliyetli
 • Ekip / takım çalışma yapısına kolay adapte olabilme

İş tanımı:

Kurumsal müşterilerimizin Microsoft sunucu platformlarında geliştirilecek projelerinde Kıdemli görevini üstlenecektir.Kurumsal müşterilerimizin Microsoft tabanlı projelerinde kıdemli teknik danışmanlığın verilmesi, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümlerin geliştirilmesi ve sağlanması ile uygulanan projenin teknik tüm adımlarının eksiksiz uygulanarak kurumlarda Microsoft ürünlerinin kullanıma alınması, geçişlerinin yapılması, adapte edilmesi ile tüm proje süreçlerinin takip edilmesi ile birim yöneticisine raporlanması, uygulanan projede çıkabilecek sorunlarda problemlerin çözümü, proje süresince uygulanan adımların Microsoft Solution Framework standardı ile takip edilmesi & yönetilmesi.

Firmanın ilana eklediği diğer bilgiler:

Pozisyon Tipi: Sürekli / Tam zamanlı
Eğitim Seviyesi: Meslek yüksekokulu (Mezun), Üniversite (Mezun), Yüksek Lisans (Mezun)
Tecrübe: 2 – 5 yıl tecrübeli adaylar
Ehliyet: B
Askerlik Durumu: Yapıldı

İlgilenenlerin iletisim@mshowto.org adresine özgeçmişlerini göndermeleri rica olunur.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

1982 yılında Amasya'da doğdu. 2004 yılında başlamış olduğu profosyonel iş hayatında çeşitli firmalara outsource olarak destek verdi. 3 yıla yakın bir zaman Microsoft Destek Hattında Destek Mühendisi olarak çalışan Abdulkadir Tophan şuanda özel bir şirkette IT Yöneticisi olarak çalışmaktadır. Sahip olduğu sertifikalar: MCP, MCSA+S+M/2003, MCSE+S+M/2003

Yorum Yap