İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Haberler
 3. 5 Eylül Çarşamba Windows Server 2012 Lansmanı – Davetlisiniz!

5 Eylül Çarşamba Windows Server 2012 Lansmanı – Davetlisiniz!

Windows Sizlerle…

Ve beklediğimiz an geldi. Geleceğin Bulut İşletim Sistemi Windows Server 2012 Türkiye’de Sizlerle Buluşuyor.

15 yılı aşkın bir süredir Bulut Servislerine yatırım yapan Microsoft, sunduğu Genel Bulut Hizmetleri tecrübesini Windows Server 2012’ye taşıdı ve Bulut Bilişim için mükemmelleştirilmiş Sunucu İşletim Sistemini sizlere sunuyor.

Windows Server 2012 ile her ölçekteki kurum Özel ve Hibrit Bulut Çözümlerinden kolayca faydalanabilecek ve bu sayede maliyetlerini düşürürken daha rekabetçi ve daha esnek olabilecekler.

Açılış konuşmasını Microsoft Türkiye Genel Müdürü Tamer Özmen’in yapacağı ve Sunucu ve Yazılım Araçlarından Sorumlu Microsoft Global Başkan Yardımcılarının katılacağı, dünyada sadece 10 ülkede yapılan çok özel etkinliğimizde görüşmek üzere..

Hemen Kaydolun ve Windows Server 2012 ile gelen yeni ve çarpıcı özellikleri ilk siz öğrenin!

5 Eylül 2012, Çarşamba
9:00–17:30

Swissôtel The Bosphorus Istanbul
Bayıldım Caddesi No.2 Maçka, Beşiktaş 34357 Istanbul

Hemen Kaydolun

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap

Yorumlar (5)

 1. 7 sene önce

  Windows Server 2012

 2. windows server 2012

 3. 7 sene önce

  merakle ve ilgiyle takip ediyorum katılmak istiyorum

 4. 7 sene önce

  Windows Server 2012