İlginizi Çekebilir

Yazar Hakkında

Emre Aydın, Üniversite öncesi tüm öğrenimini İstanbul’da, üniversite öğrenimini ise Kocaeli'nde tamamladı. İşletme Yüksek Lisansını (MBA) Işık Üniversitesinde gerçekleştirmiştir. Üniversite sonrası Metis, Microsoft Türkiye, BilgeAdam gibi bilişim sektörünün farklı firmalarında Çözüm Danışmanı, Birim Müdür Yardımcı ve Birim Müdürü olarak görev almıştır. Son olarak Comparex Türkiye'de Birim Müdürü olarak çalışmış ve sonrasında tekrar Microsoft Türkiye çatısı altında Office 365'ten sorumlu teknik çalışan olmuştur. Uzmanlık alanı olan Microsoft Exchange Server, Office 365, Microsoft EMS, Windows Server ve Microsoft Azure konularında birçok kişi ve firmaya teknik eğitim vermiştir. Özellikle  Türkiye’nin önde gelen firmalarında Mesajlaşma Teknolojileri üzerine başarılı projelere imza atmıştır. Türkiye'nin en büyük ve uzun soluklu bilişim portali olan MSHOWTO’yu 2005 yılında kurmuş, portalin isim ve fikir babası olmuştur. Halen MSHOWTO’da yönetici olarak portalın birçok kişiye ulaşmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Microsoft Office 365 alanında MVP olan Emre Aydın, Türkiye’de 11 kez üst üste MVP seçilebilme başarısı gösteren iki MVP’den birisidir. Birçok üniversite, etkinlik ve lansmanda konuşmacı, moderatör olarak yer almıştır. Sahip olduğu bazı sertifikalar: MVP | Office 365 | Since 2006 MCT | Since 2005 MCSD | Azure Solutions Architect MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform MCSA | Office 365, Server 2012, Server 2016, Cloud Platform MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM P-Seller Intelligent Cloud | EMS Amazon | AWS Certified Solutions Architect - Associate

Yorum Yap

Yorumlar (9)

 1. 6 sene önce

  Hocam kayıt olmak istedim ama link çalışmıyor, yardımcı olabilir misiniz?

 2. Selçuk selam,

  Şimdi test ettim. Linkte sorun görünmüyor. Tekrar dene istersen aynı sorunu yaşarsan aşağıdaki bilgileri bana özelden gönder. Listeye ekleyelim seni.

  İsim, Soyisim
  Mail Adresi
  Firma
  Görev

  Emre Aydın

 3. 6 sene önce

  Denedim, malesef girmiyor yine.
  Bilgileri aşağıda belirtiyorum hocam, teşekkürler;

  Selçuk Kurt
  selcuk_645@hotmail.com
  Kaban Makina
  Bilgi İşlem Sorumlusu

  İyi çalışmalar.

 4. 6 sene önce

  Hocam özelden demişsiniz sonradan farkettim 🙂

 5. Merhaba, ben kayıt oldum fakat herhangi bir onay maili gelmedi. Herhangi bir problem olur mu ?

  • Son teşekkürler benzeri sayfayı gördünüz ise sorun bulunmuyor. Girerken kapıda sorun olursa benim adımı verebilirsiniz.

 6. Kayıt tamamdır 🙂

 7. 6 sene önce

  Teşekkürler 🙂