Ornek Olarak d: ve F: Partitionlarında Bulunan Data ve TPL Folder ve subfolderlarına Direk d: Data2 ve f: TPL Securtisinden FULL Contorl Veriyorum.Ancak ex1x adlı uzerı Full COntrol vermem RAğmen klasorlere Giremiyor.Aşagıdaki Seceneği secmem Gerekiyor Sanırım.

Ancak Yukarıdaki resimdeki seceneği Sectiğimde TUm Klasore Uyguluyor Bu yuzden bu seceneği secemedim.Daha Dogrusu Bu secmek istediğim ancak bilmediğim icin korkugum secenek secilmeyecek kadar yanlıs bir secenekmidir Ben SAdece ex1x ADlı usera bu seceneğin uygulanmıasın istiyorum.Bu Aşamaları GEctim bi ilerleme Kaydemedim.Sonra Su Komutu Kullandım

cacls d:\data /t /e /g ex1x:f
cacls f:\TPL /t /e /g ex1x:f

Bu Sefer İlerleme Kayıt ettim.D: data F: icindeki TPL Giriyorum Ancak Bu Seferde Neye gore belirliyor bilmiyorum Bazı klasorlere girmeme ragemn bazıların icindeki subfolderlarına giremiyorum.Umarım Bilgim dahilindeki bilgimle anlatmak istediğimi anlatabilmişimdir.Kısaca Domain ortamında ex1x adlu userın FileServer Uzerindeki Tüm Klasorlere Girmesini istiyorum.Folder ve Subfolderlar dahil olmak uzere.