merhabalar ben mcse kursuna yeni başladım ve evimde çalışmak için server 2003 kurdum.. server 2003 enterprise edition kurdum bilgisiyarıma..kurarken workgrup diye kurdum aynısı oldu.tekrar kaldırıp kurdum bu sefer domain olarak kurdum yine aynı sorunla karşı karşıyayım. sorunum ise :active dırectory da kurdum..ancak ben mycomputers/properties/computername/change geliyorum fakat change diyince ne bilgisayar adını değiştirebiliyorum nede domain alanından domain ekleyebiliyorum..domain alanı kilitli duruyor.ve benim bağlantım dıal up bağlantı.sordum soruşturdum .sanal hdd kur dediler kurdum ama yine aynı sorun domain alanı kilitli bu sorunu nasıl düzelteebliirim.yardımcı olabilrimsiniz..bu kurulum şirket içindeki bigilsayarlar içinmi ben evde bunu yapma şansım yokmudur.yada başka neler önerebilirsiniz..bana hdd önerilirken normal işte 192.168.1.1 en alta ise 192.168.1.2 ver çalışır dediler yine olmadı,modemi kurdum yine olmadı allahın belası..ben bu kurulumları yaparken acaba ben hiçmi bi şey yapmaya hakkım yok