merhaba arkadaşlar
firmamızda kullanmakta olduğumuz iphone larla ilgili olarak bir sorun yaşamaktayım. çözümü hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
sorun şöyle: genel olarak (nadirde olsa yapmadığı oluyor) iphone mail gelme konusunda sorun yaşıyoruz. mailler indirilmeye başlıyor iphone üzerinde görüyorum ancak son birkaç güne yaklaşınca duruyor ve an başa geri dönüyor tekrar indirmeye başlıyor. bazende hiçbir maili indirmiyor özellikle son 1 hafta veya daha kısa zaman seçildiğinde. ama sınırsız seçeneği seçildiğinde yukarıda dediğim gibi mailler geliyor son birkaç güne gelince en başa geri dönüyor. exchange database 40gb üzerinde. farklı adresleri iphone üzerine tanımlıyorum genelde sorun çıkmıyor ama onlar yeni hesap olduğu için birkaç test maili gönderiyorum o kadar. bir ara event id:3033 şeklinde log attı ancak birkaç tane oldu sonra herhangi bir hata logu göremiyorum. bu arada bu sorunu sadece mailler için yapıyor. kişiler ve takvim için herhangi bir sorun yaşamıyorum. onları gayet güzel senkronize yapıyor. konu hakkında fikirlerinizi rica ederim.
teşekkürler