2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: SEP Hakkında

Standart SEP Hakkında

Merhabalar çalıştıgım firmanın bilgisayarlarında Symantec Endpoint Protection yüklü.Bu programı forumunuzda ve internetteki diger kaynaklardan biraz araştırdım anladıgım kadarıyla Server lardaki pc leri korumak amaclı ve bilgisayarın özelliklerini engellemek amaclı kullanılan bi program çalıştığım firmanın da bilgisayarlarında bize sunulan işlemlerin haricinde hic bi işlem yapılamamaktadır.Örneğin bi yerel disklerin icine girelememekte veya çalıştırdan bi komut yazdıgınızda administrator tarafından kısıtlıdır gibi bi uyarı veriyor.Programı acıp ayarlarına girmek istedigimde de seceneklerin hepsi kapalı hic bi paneline ulaşamıyorum.Sonuc olarak ben bu programın şifresini nasıl programa girebilirim(şifregirilicek bi panel bulamadım) yada şifresini sıfırladıgımda ana makineye herhangi bi uyarı gider mi ? Teşekkür Ederim
    Emre Aydın
    MVP | Office 365 | Since 2006
    MCT | Since 2005
    MCSD | Azure Solutions Architect
    MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform
    MCSA | Office 365, Server 2012, Cloud Platform
    MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM
    P-Seller
    Intelligent Cloud | EMS
    Web : www.mshowto.org
    Mail : emre.aydin [@] mshowto.org
    Twitter : https://twitter.com/emreaydn
    Linkedin : tr.linkedin.com/in/emreaydn

Merhaba,

Şifreyi bulma sansınız pek bulunmuyor. Şirket politikası geregi PC’lerinizi kısıtlamıslar. Kısıtlamayı bir sekilde gecseniz dahi sistem adminleri tekrar kısıtlayacaklardır. Ya da kısıtlamayı bir sekilde gecmeniz durumunda şirket politikalarına aykırı hareket ettiğiniz için başınız agrıyabilir.

Emre Aydın
    Emre Aydın
    MVP | Office 365 | Since 2006
    MCT | Since 2005
    MCSD | Azure Solutions Architect
    MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform
    MCSA | Office 365, Server 2012, Cloud Platform
    MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM
    P-Seller
    Intelligent Cloud | EMS
    Web : www.mshowto.org
    Mail : emre.aydin [@] mshowto.org
    Twitter : https://twitter.com/emreaydn
    Linkedin : tr.linkedin.com/in/emreaydn