Sayfa 3/3 İlkİlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası

Konu: AD ve ADC Netlogon ve Sysvol Problemi

Erkan hocam merhaba
    Elimden geldigince ugrastim, microsofttan da baglandilar baktilar ama cozulmedi. Bende farkli bir forest kurdum, haftasonu tasimalari yapacagim.

Selam:
    Sorunun kaynağı bariz ortada fso rolleri tam olarak aktarılmadığından kaynaklanmaktadır, biraz geç oldu cvp için ama yapmanız gereken bu yapınızda butun rollerın sahibliğinin dc üzerinde oldugunu emin olduktan sonra adc 'i ortamdan kaldırmanız, tekrar kurulum yaparken fso rollerı. Basarılı bir delegasyonla adc üzerinde oldugundan emin olunuz.

Ahmet bey merhaba, dediklerinizi de yaptik ama degisen birsey olmadi. Tesekkurler.

Dc'i kapattıgınız zaman adc üzerinden bütün fsmolar çalışıyor mu?domaine login olunabiliyor, dhcp servisi ,dns servisi vs bunların hangisi yada hangileri çalışıyor yada çalışmıyor.
    Bu istediklerimden sonra nasıl bir kurulum yaptıgınızı detaylı anlatabilir misiniz

Dc yi kapatinca kullanicilar logon olamiyordu. Ben yeniden bir domain kurdum, tum sistemi yeni domaine tasidim, zor oldu ama temiz oldu. Simdi hersey oldugu gibi calisiyor.

Sorunun çözüldüğüne sevindim, active directory candır ama nazlıdır