Sayfa 2/2 İlkİlk 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası

Konu: server 2008 klasör paylaşımı

vallahi cok süper olur ustam şu dertten bir kurtula bilsek başka hiç bişey istemem ya .millet olayı para dökmüş onlara inat bulmak ve yapmak isterim .. bulursan bana ulaşsana istersen yasak değil ise facebook adresimi vereyim ekle olurmu kardeş ??

vallahi cok iyi olur seninle nasıl iletişime gecebilirim ?? pekiii

özel mesaj attım bu site üzerinden

Sevgili internet cafe sahipleri

İlk olarak oyunların LAN üzerinden oynanabilmesi için ağınızın hızının en az gigabyte olması gerekir. Bunun içinde gigabyte destekli bir switch kullanmalısınız ve makinalarınızda da gigabyte ethernet kartları olmalı.

İkinci olarak oyunların LAN'dan oynanmayı desteklemesi gerekir. Yani klasoru paylaştırdım hadi tüm oyunlar LAN'dan çalışsın gibi bir kesin durum söz konusu değil.

Üçüncü olarak network caching yapan yazılım ya da donanımları incelemelisiniz. Örneğin: http://www.fortinet.com/products/forticache/

Benim kişisel önerim yazılım ile çok ugrasmayın. Cache yapan bir donanım alın birde gigabyte switch alın. Buyuk ihtimalle çözüm olacaktır.

Tüm internet cafe sahipleri forumumuza ulaşabilirler. Sorularınızı bekliyoruz.

Emre Aydın
    Emre Aydın
    MVP | Office 365 | Since 2006
    MCT | Since 2005
    MCSD | Azure Solutions Architect
    MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform
    MCSA | Office 365, Server 2012, Cloud Platform
    MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM
    P-Seller
    Intelligent Cloud | EMS
    Web : www.mshowto.org
    Mail : emre.aydin [@] mshowto.org
    Twitter : https://twitter.com/emreaydn
    Linkedin : tr.linkedin.com/in/emreaydn

Alıntı emreaydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili internet cafe sahipleri

İlk olarak oyunların LAN üzerinden oynanabilmesi için ağınızın hızının en az gigabyte olması gerekir. Bunun içinde gigabyte destekli bir switch kullanmalısınız ve makinalarınızda da gigabyte ethernet kartları olmalı.

İkinci olarak oyunların LAN'dan oynanmayı desteklemesi gerekir. Yani klasoru paylaştırdım hadi tüm oyunlar LAN'dan çalışsın gibi bir kesin durum söz konusu değil.

Üçüncü olarak network caching yapan yazılım ya da donanımları incelemelisiniz. Örneğin: Web Caching Appliances | Fortinet

Benim kişisel önerim yazılım ile çok ugrasmayın. Cache yapan bir donanım alın birde gigabyte switch alın. Buyuk ihtimalle çözüm olacaktır.

Tüm internet cafe sahipleri forumumuza ulaşabilirler. Sorularınızı bekliyoruz.

Emre Aydın
    teşekkür ederiz emre bey normal switchelrimle denedim branchcache sistemini istemcilerde de açtım branchcache leri herşey tamam ağda herhangi bi yavaşlama olmadı ama buseferde yazma- okuma ayarlarını yapamdım yazmayı iptal edinde oyun açılmıyo iptal etmesem serverdaki ana dosyada da değişim oluyo yeterinde makale okuyup video izleyip server hakkında yeterli ''kültüre '' sahip oldum diyerek bu işi profesyonellerine bırakma kararı aldım
    yinede hertürlü öneriye açığım

süleyman bence en dogrusunu yapmıssın.
    Emre Aydın
    MVP | Office 365 | Since 2006
    MCT | Since 2005
    MCSD | Azure Solutions Architect
    MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform
    MCSA | Office 365, Server 2012, Cloud Platform
    MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM
    P-Seller
    Intelligent Cloud | EMS
    Web : www.mshowto.org
    Mail : emre.aydin [@] mshowto.org
    Twitter : https://twitter.com/emreaydn
    Linkedin : tr.linkedin.com/in/emreaydn