Sayfa 3/3 İlkİlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: win sbs 2008 std ibm x3500 m4 e yuklendikten sonra mavi ekran veriyor acil yardım!!!!

teşekkürler fırat sp2 içinde normalde var bu hotfix ama tekrar yükleyip deneyeceğim.

tüm güncellemeler sonrası bu işlemi yapalım, sadece ekran kartınız standart vga modda çalışmış olacak,
    bunu güvenli modda yapabilirsiniz.

Alıntı firatkutay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    IBM sunucular o konuda çok hassas demem o yüzdendi, ben sana söyleyeyim IBM sunucular(en azından bir kısmı) için topraklama 2 volt çok fazla doğru söylemişler, bizde onu farklı topraklamayla 1.4 e falan çekmiştik yanlış hatırlamıyorsam, rakamları yanlış hatırlıyor olabilirim ama 2 nin kesinlikle altında olması gerektiğini hatırlıyorum. Bu arada gönderdiğin loglara falan bakmadım çünkü yazını okuduğumda direk yaşadığım tecrübem aklıma geldi. Sorun çok saçma ama her şeyi denemekte yarar var. Kolay gelsin.
    Edit: Aynı topraklama ve aynı priz diyeyim ben sana HP sunucumuz çatır çatır senelerce çalıştı ama IBM naz yaptı : )
    fırat galiba bu seride bize naz yapıyor ) bakalım tekrar kurdum ayrı bir hat ayrı iso lar hadi hayırlısı bakalım ne çıkacak

Alıntı cagatay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fırat galiba bu seride bize naz yapıyor ) bakalım tekrar kurdum ayrı bir hat ayrı iso lar hadi hayırlısı bakalım ne çıkacak
    Hadi bakalım ya umarım çözülür sorun, bu tip sorunlar çok yıpratıyor, adamın gözüne uyku girmez. Artık senden haber bekliyoruz.

Alıntı firatkutay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hadi bakalım ya umarım çözülür sorun, bu tip sorunlar çok yıpratıyor, adamın gözüne uyku girmez. Artık senden haber bekliyoruz.
    Abartmıyorum iki haftadır uğraşıyorum aksama doğru yenı kurulum bıttı sp2 lı setten kurdum ayrı hatta bağladım senın onerdıgın fixi yukledım sonra wındows updt. lerı yaptım opsiyonel olanlar hariç henüz sorun yok normalde upd. yaparken verıyordu yada hemen sonrasın da bakalım ne çıkacak bilgi vereceğim..

Merhabalar,

server da şu anlık sorunyok aptıklarım;
    elektrik hattı değiştirildi
    server guide 9.50 ile install edildi
    sbs 2008 sp2 li set ile kuruldu
    kurulumdan sonra fıratkutay'ın verdiği "0x0000001E" Stop error on a computer that is running an x64-based version of Windows Vista SP2 or of Windows Server 2008 SP2 bu fix yuklendı
    windows upd. tam yapıldı.
    hala sorun yok server da update express ile driver güncelleştirmesi yapılmadı İBM den telefon bekliyorum ona göre yapacağım.

yardımlarınız için teşekkürler tekrar sorun olur ise bildireceğim.

geçmiş olsun Cagatay, geri bildirim için teşekkürler.

teşekkür ederim.

Firmware inizi güncellemenizi UpdateXpress linkini inceleyebilrisin