3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: server ı clientler göremiyor

Standart server ı clientler göremiyor

arkadaslar ben small bussines server 2003 r2 kurulumun yaptım ama guvenlik ayarlarını kısıtlamaya calısırken agdaki clientler ve diğer bilgisyarlar server ı görmemeye basladı acaba nedeni nedir ve yeni kullanıcı ekliyemiyorum kullanıcı klasoru olusturulamadı diyor... yardımcı olabilirmisiniz....

Standart Ynt: server ı clientler göremiyor

Slm,
    Client server ı gormemesı konusunu acarmısın bıraz... ping atabılıyor mu? yada sadece sorunun logon olamıyorlar mı?
    Oncelıkle guvenlık ayarları ne durumda? yanı guvenlık duvarını OFF konuma getır.. ayrıca Event viewer da hata mesajları varsa copy/paste eder mısın?

Standart Ynt: server ı clientler göremiyor

Merhaba,

Server da start > run > dcgpofix.exe yazip enter a basin. Restart sonrasi client dan baglanmayi tekrar deneyin.

Emre.
    Emre Aydın
    MVP | Office 365 | Since 2006
    MCT | Since 2005
    MCSD | Azure Solutions Architect
    MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform
    MCSA | Office 365, Server 2012, Cloud Platform
    MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM
    P-Seller
    Intelligent Cloud | EMS
    Web : www.mshowto.org
    Mail : emre.aydin [@] mshowto.org
    Twitter : https://twitter.com/emreaydn
    Linkedin : tr.linkedin.com/in/emreaydn