5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: partition problemi

Standart partition problemi

Elimizde HP ml110 sunucu ver.SBS2003 premium edition işletim sistemi kuruyoruz.Herşey normal görünüyor fakat 3-4 kez restart ettikten sonra C partition silip kandisi eisa utility diye bir partition oluşturuyor.Tabiki işletim sistemi açılmaz duruma geliyor.Taktığımız usb bir disk var bunula ilgili olabiliceğini düşünüyorum.konuyla ilgili fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim.İyi çalışmalar herkese.

Standart Ynt: partition problemi

Arkadaşlar problemin sebebini bulduk.İleride karşılabilirsiniz diye paylaşmak istedim.Yedekleme için taktığımız usb harici diskin içinde Hp Notebook HDD içinde eisa diye bir recovery partition varmış.Usb disk takılıyken restart ettiğimiz an işletim sistemini bulunduğu c sürücüsünü siliip eisa utility diye bir partition oluşturuyor.Cihaz açılmaz hale geliyor.Bilgilerinize.

Çözüldügüne sevindim,

Gorusmek uzere,
    Emre Aydın
    MVP | Office 365 | Since 2006
    MCT | Since 2005
    MCSD | Azure Solutions Architect
    MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform
    MCSA | Office 365, Server 2012, Cloud Platform
    MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM
    P-Seller
    Intelligent Cloud | EMS
    Web : www.mshowto.org
    Mail : emre.aydin [@] mshowto.org
    Twitter : https://twitter.com/emreaydn
    Linkedin : tr.linkedin.com/in/emreaydn

ıyı de arkadasım pekı usb dıskı cıkarınca sorun kendılıgındenmı kalkıyor yoksa yenıdenmı yukluyorsun onuda belırtırsen sevınırım sahsen

Diski çıkarsanız bile sorun çözülmüyor.Partition silinmiş oluyo birçok partition kurtarma programı ile denedim fakay sonuç nafile her seferinde baştan kurduk işletim sistemini.