4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: MCT'lik

Standart MCT'lik

Merhaba,

Bu bilgiye bir türlü ulaşamadım. Ya herkes bu konuda çok ketum yada kimse bilmiyor. Sormamda sakıncası yoksa İstanbulda MCT'lik yapmak istesem saat ücreti ne talep etmek gerekir? Bir standartı varmıdır ücret olarak?
    Saygılarımla

Burada 2 nokta var; sizin eğitmenlikteki durumunuz vr tecrübeniz diğer nokta ise eğitim verilecek kurum.
    Burada net ücret vermek yerine ,fikir vermesi açısından 200-600 tl civarıdır günlük ücreti.

Alıntı AhmetSahinYALABIK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burada 2 nokta var; sizin eğitmenlikteki durumunuz vr tecrübeniz diğer nokta ise eğitim verilecek kurum.
    Burada net ücret vermek yerine ,fikir vermesi açısından 200-600 tl civarıdır günlük ücreti.
    Hocam cevap için teşekkürler. Ücretlendirme İstanbulda veya Ankarada günlük olarakmı yoksa ders saat ücreti olarakmı hesaplanıyor. Bilgeadam veya Bİlginç gibi eğitim kurumlarında standart bir ücretlendirme varmı? 600 TL'yi düşünürsek, örnek olarak yaklaşık bu günde kaç saate denk düşer?

Saat ücretinden hesablanır , alt kırılım olarak eğitimin bütcesi vs durumlar söz konusudur.
    Eğitim saati genellikle haftalık 30 saattir (hafta içi ) varsayımlar üstünden konuşuyoruz şuanda. Bu saat durumları ücretler tamamiyle afaki olarak belirttim fikir vermek açısından.