7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Yazılım eğitimi almak istiyorum.

Standart Yazılım eğitimi almak istiyorum.

Merhaba arkadaşlar,adım Ayça foruma yeni katılanlardanım.Yazılım alanında kendimi daha da geliştirmek için kurs araştırıyorum.Üniversiteden mezun olmadan önce specific bir alana da yönelmek istiyorum.Kurs olarak Bt Akademi'yi övdüler eğitimler baya verimliymiş fakat kafam oldukça karışık sizce BT Akademi - Eğitim Takvimi - Yazılım Eğitimleri bu alanlardan hangisine yönelmeliyim?Hangi alanı tavsiye ediyorsunuz?Arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler =)

C# Akademi : C# 4.0 ile .NET Ortamında Programlama

Yukarıdakini öneririm. .NET ile yazılım geliştiren bir yazılımcı olmanız iyi olacaktır diye dusunuyorum, son zamanlarda çok revaçta.

Foruma hoşgeldiniz, bol katılımlarınızı bekliyoruz ayrıca.

Emre Aydın
    Emre Aydın
    MVP | Office 365 | Since 2006
    MCT | Since 2005
    MCSD | Azure Solutions Architect
    MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform
    MCSA | Office 365, Server 2012, Cloud Platform
    MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM
    P-Seller
    Intelligent Cloud | EMS
    Web : www.mshowto.org
    Mail : emre.aydin [@] mshowto.org
    Twitter : https://twitter.com/emreaydn
    Linkedin : tr.linkedin.com/in/emreaydn

Merhabalar

Yazılım alanında C# ile .NET ortamında yazılım eğitimi almanızı tavsiye ederim çünkü C# yazılımcılar açısından güzel bir dil,yazılıma başlarken bende kararsız kalmıştım fakat şimdi iyi ki C# öğrenmişim diyorum

İyi Çalışmalar Dilerim
    Impossible Is Nothing

Ben C# girişteyim de Bt Akademi deki "C# Akademi : C# 4.0 ile .NET Ortamında Programlama" benim için ileri seviye olmaz mı?

Ayça selam,

Bundan sonrası size kalmış tamamen. İçeriği ve beklentinizi BT Akademideki danışmanınız ile konusarak kararınızı verin derim.

Emre Aydın
    Emre Aydın
    MVP | Office 365 | Since 2006
    MCT | Since 2005
    MCSD | Azure Solutions Architect
    MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform
    MCSA | Office 365, Server 2012, Cloud Platform
    MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM
    P-Seller
    Intelligent Cloud | EMS
    Web : www.mshowto.org
    Mail : emre.aydin [@] mshowto.org
    Twitter : https://twitter.com/emreaydn
    Linkedin : tr.linkedin.com/in/emreaydn

Merhabalar ;

Emre Beyin söylediği gibi onu ordaki eğitmenler ile konuşun fakat az önce eğitim takvimini inceledim çalışma gayretinize bağlı olarak sizi zorlamaz.

İyi Çalışmalar Dilerim
    Impossible Is Nothing

selam öncelikle ilgi alanınızı belirleyin keyif alacağınız bir alanda uzmanlaşmanızı öneririm, yazılım konusuda günümüzde farklı başlıklara ayrılıyor bana soracak olursanız java programcısı piyasada çok fazla yok java developer olursanız daha değerli bir personel olursunuz html 5 ve mobile devlopment konularıda ilgi duyuyorsanız güzel knular hangisini seçecek olursanız olun temel programlama giriş konularını öğreniyor olmanız gerekiyor

kolay gelsin