Firmamız 1997 yılında İstanbul / Güneşli’de Truva Büro Makineleri Ticaret LTD ŞTİ ünvanı ile sektöre giriş yapmıştır. Ticari hayatına başlayan şirketimiz, son 21 yıldan bu yana teknolojik gelişmeleri yakından takip etmiş elde ettiği deneyimlerini müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, doğru, zamanında ve profesyonel yaklaşımıyla müşterilerinin beğenisini kazanmış ve bu sayede sektörde varlığını sürdürmüştür.Firmamız network ve yazılım sektöründe uzmanlaşan ekibiyle birlikte edindiği tecrübeyle 2000 yılında yazıcı,bilgisayar malzemeleri,toner ve kartuş satan Truva Toner | Muadil Toner | Orjinal Toner sitemizi hizmete aldık..Truva Toner, teknolojiyi kullanarak toplam kalite anlayışı ile çalışanlarımızın bilgi ve beceri seviyesini yükselterek, kaliteli ürün ve hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Truva Toner | Muadil Toner | Orjinal Toner 23 kategoride 6000 çeşit ürün ile e-ticarette aranan bir markadır. Yazılı, görsel ve dijital medyada yapmış olduğumuz yatırımlar ve iş ortaklığı ile Kredi Kartıyla, Havaleyle veya Kapıda Ödeme Seçeneği ile online alışveriş sağlamaktadır. Satışa sunduğumuz ürünlerin yaklaşık % 85 oranında ürünleri stoklu olarak mağazamızdan müşterilerimize aynı gün kargoyla en kısa sürede ulaştırma imkanı vardır. Truva Toner’in en büyük özelliği müşteri memnuniyetidir. . İade seçeneği ile %100 güvenli alışveriş ortamı sunan truvatoner.com’da üye olma zorunluluğu olmadan tüm ürünlere göz atabilir,siparişinizi güvenle verebilirsiniz.
Hedefimiz ;e-ticaret sektöründe hem müşterilere hem mağazalara yenilikçi hizmetler sunarak Türkiye e-ticaret sektörünün yeniden şekillendirilmesine öncülük etmektir. Aylık 1 milyon ziyaretçi sayısı, 200 binden fazla sabit müşterilerimiz ile 3,5 milyon üyemize nerede olurlarsa olsunlar en iyi ürünü en iyi fiyata ulaştırmak için çalışmaktayız.

Kalitemizle farkımızı hisseden müşterilerimiz sayesinde bu sektörde de tüm Türkiye’de en üst sıralarda yer edindik. Sizinde Hizmetinizdeyiz.
Online Satış Sitemiz | www.truvatoner.com.tr