5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Win 7 DVD sine Program entegre etmek ?

Standart Win 7 DVD sine Program entegre etmek ?

Öncelikle merhabar aranıza yeni katıldım,bu sorumun cevabını çok aradım ama bulamadım. elektrik elektronik ve mekatronik mühendisiyim bir çok kopmlex program kullanam gerekiyor ve bu programları formattan sonra kurmam en az 2 günümü alıyor. windows 7 dvd sine bu programları entegre edip win 7 kurulurken aynı zamanda benim kullandığım programlaqrı kurdurabilirmiyim?

proteus multisim visual stdio solidwork mathematica matlab catia gibi komlpex programlqarı entegre edebilirmiyim?

Standart Ynt: Win 7 DVD sine Program entegre etmek ?

Merhabalar,
    Bazı programları Windows 7 içerisine yerleştirip kurulumda otomatik kurdurabilirsiniz. Fakat bahsettiğiniz programları dahil edebilir misiniz bilmiyorum. Ama şunu önerebilirim. Temiz bir işletim sistemi kurduktan sonra bahsettiğiniz programları yükleyiniz ve sistemin imajını alınız. Bu imajı bir dvd de yada diskte tutarsanız bundan sonra tekrar kurmak istediğinizde diskinizin hızına göre 15 dk yada 30 dakika arasında imajı geri dönüp herşeyi aynı şekilde geri getirebilirsiniz. Bu bahsettiğim yöntem windows u yeniden kurmaktan bile daha hızlı olacaktır
    İyi çalışmalar.
    Not: Imaj için Ghost yada Acronis programlarını deneyebilirsiniz.
    Everything that has a begining has an End...

Standart Ynt: Win 7 DVD sine Program entegre etmek ?

program eklemek için bir başka yol daha var. bu benim tercih ettiğim yol. "Runonceex" yöntemi. bu yöntem ile masaüstü görüntüsü gelmeden önce programlarını yükletebilirsin.eğer istek olursa bir anlatımını yaparım...

Merhaba, bende buna benzer bir soru sormak istedim o yüzden farklı konu açmadım.
    Windows kuruulum dvd sine bir klasör eklemek istiyorum. Eklediğim bu klasör , windows kurulduğunda C ana dizininde olması gerekiyor. Bunu nasıl , hangi programlar ile yapabilirim yol gösterirmisiniz.

Alıntı bycesur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, bende buna benzer bir soru sormak istedim o yüzden farklı konu açmadım.
    Windows kuruulum dvd sine bir klasör eklemek istiyorum. Eklediğim bu klasör , windows kurulduğunda C ana dizininde olması gerekiyor. Bunu nasıl , hangi programlar ile yapabilirim yol gösterirmisiniz.
    çok fazla inceleme fırsatım olmadı ama bunları bulabildim...
    5 Free Tools To Customize & Tweak Windows 7 Installation Setup