3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Logical drive

Standart Logical drive

Arkadaşlar benim bilgisayarımda "c" ve "d" bölümü yer değiştirmişti ben bunu partition magic ile düzelteyim dedim "c"yi active partition olarak seçtim ne olduysa ondan sonra oldu işte, anlattığım hdd aşağıdaki resimde en altta olan ben bu hdd'nin büyük olan kısmına nasıl erişebilirim şu anda easy recovery ile taratıyorum fakat resimleri, xls leri, doc ları ayıracak ben ise kendi klasörlerimi olduğu gibi görmek istiyorum malum onbinlerce resim var onları kategorilemek çoook ama çoook zor olacak, bunu nasıl yaparım ve ayrıca o bölüme sağ tuş tıkladığımda sadece mantıksal sürücüyü sil var başka birşey yok. Şimdiden teşekkürler.

http://img233.imageshack.us/img233/8942/adszac8.jpg

Standart Ynt: Logical drive

undelete yazilimini oneririm, oldukca basarili,

Emre.
    Emre Aydın
    MVP | Office 365 | Since 2006
    MCT | Since 2005
    MCSD | Azure Solutions Architect
    MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform
    MCSA | Office 365, Server 2012, Cloud Platform
    MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM
    P-Seller
    Intelligent Cloud | EMS
    Web : www.mshowto.org
    Mail : emre.aydin [@] mshowto.org
    Twitter : https://twitter.com/emreaydn
    Linkedin : tr.linkedin.com/in/emreaydn

Standart Ynt: Logical drive

Teşekkürler Emre, onuda indirmiştim fakat gerek kalmadı Power data recovery programı klasörleri olduğu gibi döndü...