Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
32 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Soru,İstek ve Önerileriniz.

Merhaba, forum kullanici adimi (tellabs) Salih KESKİN olarak degistirebilir miyiz?

Teşekkürler.

Rica ederiz Salih.

Görüşmek üzere,

Emre
    Emre Aydın
    MVP | Office 365 | Since 2006
    MCT | Since 2005
    MCSD | Azure Solutions Architect
    MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform
    MCSA | Office 365, Server 2012, Cloud Platform
    MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM
    P-Seller
    Intelligent Cloud | EMS
    Web : www.mshowto.org
    Mail : emre.aydin [@] mshowto.org
    Twitter : https://twitter.com/emreaydn
    Linkedin : tr.linkedin.com/in/emreaydn

araştırma ödevim var....aşağıdaki sorunun cevabı hakkında yardımcı olabilirmisiniz?

Microsoft Windows Server 2012 Active Directory kurulumunun ardından öntanımlı olarak etki alanı kullanıcıları içerisinde gelen kullanıcılar ve guruplar kimlerdir ve yetkileri nelerdir?

Yalnız 09 kasım 23:00 olmadan yanıtı göndermem gerekiyor.....Yardımlarınızı bekliyorum...Şimdiden teşekkürler...

öncelikle Selamun aleykum abiler..Forumda yeniyim nereye soru soracağım hakkında bilgim yok inş doğru yerdir.. affola.. ben lise 4 öğrencisiyim. Adanada Bilge adam şirketinde Ağ Sistem Uzmanlığı eğitimi aldım.Eğitim sonunda bana bir proje verdiler fakat projeyi tek başıma yapamıyorum yardımcı olabilecek abilerim varsa çok teşekkür ederim..

Merhaba Nebhen,
    Genelde verilen projeler teknik yetkinliğinizi artırmak için veriliyor. Çözüm yolunu bilmediğiniz soruları paylaşırsanız (mümkün mertebe kendiniz yapmak için uğraşın çünkü projelerdeki çoğu şey birbiriyle ilişkilidir)yardımcı olmaya çalışırız. Ama soruları buraya değil Forum'da ilgili bölümün altına açmalısınız.
    www.mshowto.org , Türkiye'nin En İyi Bilişim Portalı

Alıntı emreaydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rica ederiz Salih.

Görüşmek üzere,

Emre
    S.a hocam ya her mesajım denetime tabiyse eğer forumun hızlı bir şekilde cevap yada soru sormama çok engel bunu kaldırırmısınız.

Hocam kimse yokmu? bir kaç konuya cevap yazmıştım birde konu göndermiştim onaylanmamış.
    Konu Bariscan tarafından (07-22-2015 Saat 03:24 AM ) değiştirilmiştir.

Merhaba;
    Düzenli olarak yazı paylaşımı yapmak istiyorum. Ancak makaleleri nerede ve nasıl paylaşabileceğim hakkında herhangi bir bilgi bulamadım. Ya da bununla ilgili bir yetkilendirme mi yapılıyor? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Merhaba,

Bana bir mail gönderebilir misiniz? Gerekli detayları mail ile size paylaşacağım.

İyi çalışmalar,

Emre Aydın
    Emre Aydın
    MVP | Office 365 | Since 2006
    MCT | Since 2005
    MCSD | Azure Solutions Architect
    MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform
    MCSA | Office 365, Server 2012, Cloud Platform
    MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM
    P-Seller
    Intelligent Cloud | EMS
    Web : www.mshowto.org
    Mail : emre.aydin [@] mshowto.org
    Twitter : https://twitter.com/emreaydn
    Linkedin : tr.linkedin.com/in/emreaydn