Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
32 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Soru,İstek ve Önerileriniz.

Ellerinize sağlık, teşekkürler...
    Faruk KETEN
    Sistem Yöneticisi

slm nerde soru sorabilirim

http://www.mshowto.org/forum bu linkte sorabilirsiniz.
    Emre Aydın
    MVP | Office 365 | Since 2006
    MCT | Since 2005
    MCSD | Azure Solutions Architect
    MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform
    MCSA | Office 365, Server 2012, Cloud Platform
    MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM
    P-Seller
    Intelligent Cloud | EMS
    Web : www.mshowto.org
    Mail : emre.aydin [@] mshowto.org
    Twitter : https://twitter.com/emreaydn
    Linkedin : tr.linkedin.com/in/emreaydn

herkese merhabalar arkadaşlar benim derdim gerçekten büyük bahsettiğim problemden kurtulmanın yolunu gerçekten bilen bi arkadaş cevaplarsa sevinirim şimdiden teşekkürler... İşyerimiz var 16 megabitlik bir internete sahibiz işyerimizde yaklaşık 25 bilgisayarımız var bu ağa bağlı ve birde farklı bir binamız var işyerimizden yaklaşık 3 kilometre ilerde bu iki binayı birnirine tplink 7510n dış ortam access pointle birleştirdik o binamızdada ortalama 30 bilgisayarımız var.. şimdi buraya kadar kerşey mükemmel işliyor internetimizda faln hiçbir problem yok kullanıyoruz ama sıkıntı şurda başlıyor..benim bu ağa bağlı tüm bilgisaarları bazı günler sınırlandırmam hatta internet erişimlerini kesmem gerekiyor..ben bu işlemi modem arayüzündeki firewall bölümünde mac engelleme ile yapabiliyorum fakat işyerimdeki yani ağa direk switch ile bağlı bilgisayarların internet çıkışını durdurabilirken diğer binadaki 7510n üzerinden ağa bağlı olan bilgisayarları modem arayüzünde görmeme rağmen mac engellemede engellediğim halde internete çıkış sağlayabiliyorlar.... firewall işinde uzman bir arkadaş bir bilgisayar vastasıyla ipcoop ddiye bir sistem kurdu fakat sistem çalışmadı yine aynı arkadaş aynı sisteme pfsense diye bir program kurdu çokta güzel bir program işteri ağında sistem kusursuz çalışıyor 7510n cihazını takınca bütün internet gidiyor bilgisayarlarda ünlem işareti geliyor..bu işte uzman bir arkadaş bana yardımcı olabilirmi lütfen..işyerimi ve 3 km ötedeki bilgisayarlarımı aynı ağ içinde tek internette toplamam gerek ve tüm kullanıcıların log kayıtlarını tutmam gerek ve birde tüm kullanıcılardan bazılarının internetlerini bazı durumlarda kesmem gerek ve bide ağıma yabancı kişilerin girmesini engelleyebileceğim veya denetleğebileceğim hangi kullanıcının ayda ne kadar download yaptığını görevileceğim misafir kullanıcıların bir kullanıcı adı veya şifreyle bikaç saat yada bikaç gün ağıma girmesine izin verebileceğim bir sistem varmııı yada bu istedikklerimin hangisi mümkün hangileri imkansız çok uzun konuştum belki ama zahmet edip okuyan ve bana gerçekten yardımcı olabilecek uzman bir arkadaş arıyorum isterse işyerime gelip misafirim olabilir servis ücre

Merhaba Emre bey,
    Bu cumartesi günü https://msevents.microsoft.com/CUI/E...TR&community=0 linkindeki etkinliğe kayıt yaptırmak istedim. Fakat kayıtlar dolmuş. Tekirdağdan geliyor olacağım. Acaba gelsem etkinliğe katılma şansım yada orada gelmeyen birinin yerine kayıt yaptırma şansım varmıdır.

Merhabalar,
    Win8 de resimli şifre oluşturma dökümanınızı okudum ancak benim makinemde resimli parola oluştur seçeneği görünmüyor, sign-in options'ta sadece change password seçeneği var. Resimli parola oluşturma seçeneğine başka nasıl ulaşabilirim, yardımcı olabilir misiniz?

merhaba ark benim bilgisayarımda( 403 - Forbidden: Access is denied.) hatası geldı yardımcı olurmuşuz .. nsl kurtulabılırım bu hatadan ..

Alıntı semraaxd Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba ark benim bilgisayarımda( 403 - Forbidden: Access is denied.) hatası geldı yardımcı olurmuşuz .. nsl kurtulabılırım bu hatadan ..
    Semra selam bu hatayı nerede veriyor.
    Emre Aydın
    MCT | Since 2005
    MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform
    MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM
    P-Seller
    Intelligent Cloud | EMS

Merhabalar;
    mshowto için İos tabanlı bir uygulama çok iyi olur diye düşünüyorum. Her ne kadar site mobile desteklese de uygulamanın daha kullanışlı olabileceği kanaatindeyim.

Tellabs selam,

Bomba gibi geliyoruz. Çok güzel gelişmeler olacak yakında duyuracağız. Takibe ve desteğe devam lütfen.

Emre Aydın
    Emre Aydın
    MCT | Since 2005
    P-Seller
    Intelligent Cloud | EMS