4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: IMF yetmiyor

Standart IMF yetmiyor

Merhaba,
    Bir hafta öncesine kadar IMF, spam konusunda başarılı bir performans çiziyordu. Ama son bir haftadır IMF'i aşan spam mail sayısında büyük bir artış var. Bunun sebebi hakkında bir bilgisi veya sunacak bir çözüm yolu olan var mı acaba? Şimdiden ilgilenenelere teşekkürler.

Standart Ynt: IMF yetmiyor

sitede SCL değerlerinin tespitedilebilmesiyle alakalı bir döküman var onu okumanı tavsiye ederim. Muhtemelen belirttiğin SCL değeri yeterli değildir.

Selam,
    Mesajı dikkatli okumamışsın. Scl değerlerinde bir değişklik yapmadım. Sorun bir haftalık bir sorun. Benim merak ettiğim yeni bir spam tekniği mi var. Çünkü spam sayısı hatır sayılır bir şekilde arttı. Scl değerini daha fazla artırmak istemiyorum. Dediğim gibi bir hafta öncesine kadar bu değerlerle herşey normaldi.

IMF in database updatenin gerçekleşmesinden sonra hala spam almaya devam ediyorsan mutlaka scl değerini değiştirmen gerekir. Bende de aynısı olmuştu bu şekilde düzelttim. İkinci bir yöntem olarak www.hmailserver.com dan hmailserver ı exchange in önüne koyarak ücretsiz ve kolay bir filtreleme elde edebilirsin.