7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: The Operation Field Hatası

Standart The Operation Field Hatası

Merhaba;

"The Operation Field Hatası Alıyoru ve Bu İşlemi Sadece Outlook 2010da Kategori Seçeneyiğini Seçmek İstedğimde Oluyor.Bu Konuda Bana Yardımcı Olabilirmisiniz.

Saygılarımla

Merhaba Burak,
    Ne tür bir iş yaparken bu hatayı alıyorsun? veya varsa elinde ekran görüntüsü paylaşırmısın?

Start > run > Outlook -safe

Bu komut ile outlook u baslatıp dener misin? Bu modda actiginda sorun olmazsa yukledigin bir eklenti sorun yasatiyor demektir. Eklentileri uninstall ederek cozebilirsin.

Emre Aydın
    Emre Aydın
    MVP | Office 365 | Since 2006
    MCT | Since 2005
    MCSD | Azure Solutions Architect
    MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform
    MCSA | Office 365, Server 2012, Cloud Platform
    MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM
    P-Seller
    Intelligent Cloud | EMS
    Web : www.mshowto.org
    Mail : emre.aydin [@] mshowto.org
    Twitter : https://twitter.com/emreaydn
    Linkedin : tr.linkedin.com/in/emreaydn

Merhaba Erkan Hocam;

Ekran Görüntüsü Paylaşamıyorum Şirket Açısından Bilgi Güvenliği Söz Konusu aynı Zamanda Terminal Server Kullanılıyor Ortak Bir Mailbox'a Gİriş Yapıyorum Giriş Yaparken Bir Sıkıntı Yok Sadece Categorylere Sıralarken Bu Hatayı Alıyorum Ouutlook'ta Safe Modu Denedim Ama Pek Bir Yararı Olmadı.

Saygılarımla

Burak aynı hesabi farkli bir PC'de deneyebilir misin? Buyuk ihtimalle Outlook'un profili bozulmustur. Outlook profilini silip ayni hesabi tekrar kurarsan sorun kalmaz diye dusunuyorum.

Emre Aydın
    Emre Aydın
    MVP | Office 365 | Since 2006
    MCT | Since 2005
    MCSD | Azure Solutions Architect
    MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform
    MCSA | Office 365, Server 2012, Cloud Platform
    MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM
    P-Seller
    Intelligent Cloud | EMS
    Web : www.mshowto.org
    Mail : emre.aydin [@] mshowto.org
    Twitter : https://twitter.com/emreaydn
    Linkedin : tr.linkedin.com/in/emreaydn

Hocam yaklaşık 40 Kişi Kullanıyor.Mailbox'ı Kontol Ediyorum Şuan Bir Yerde Patlıyo Teşekkürler Yardımlarınız İçin..

Merhabalar;
    Antivirüs programı kullanıyorsanız kapatıp dener misiniz? Antivirüs programının bir add-in'i de patlatıyor olabilir.