3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: SCCM 2012 itunes deploy

Standart SCCM 2012 itunes deploy

Merhabalar,

SCCM 2012 de bir türlü itunes deploy edemedim yardım edebilecek var mı bu konu da acaba lütfen..

Teşekkürler.

Parametleri ve Product Code'u ekliyor musunuz?

Emre Aydın
    Emre Aydın
    MVP | Office 365 | Since 2006
    MCT | Since 2005
    MCSD | Azure Solutions Architect
    MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform
    MCSA | Office 365, Server 2012, Cloud Platform
    MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM
    P-Seller
    Intelligent Cloud | EMS
    Web : www.mshowto.org
    Mail : emre.aydin [@] mshowto.org
    Twitter : https://twitter.com/emreaydn
    Linkedin : tr.linkedin.com/in/emreaydn

Hocam öncelik ile cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim.

.msi olarak ekledim itunes'u eklerken de üretilen Product Code'u command line kısmına ekledim. Parametleri bilmediğim için bulmuş olduğum scriptler ile de denedim yine olmadı. Önce itunes.exe yi 7zip ile açıp extract ettim hocam daha sonra itunes.msi dosyasını ekleyip sonra da deployment Type kısmından da geri kalan itunes .msi'larını ekledim(Bonjour.msi,AppleApplicationSupport.msi)gi bi deploy etmeye çalıştığım da olmuyor bir çok yöntem denedim kimin de download edip yükleniyor kısmın da kalıyor kimin de hiç olmadı vs. Yada mesela direk itunes.msi dağıtsam sanırım yine hata verir diğer içindeki applicationlar olmayacağı için. Bir türlü deploy edemedim işte hocam :S