2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: App-v nasıl?

Standart App-v nasıl?

Selam,

Microsoft'un yeni ürünü Uygulama Sanallaştırma'da sorunlarım var. aşağıdaki uygulamaları sanallaştıran bir arkadaş var mı?

Autocad 2008
    SolidWorks 2008

Test ortamım:
    Virtual PC veya
    vmware 6.0

autocad 2008 i sanallaştırmada bir sorun çıkmıyor. Ancak sunucudan publish yapınca bazı dosyalara erişemediği ile ilgili birşeyler söylüyor. Uygulama çalışıyor ancak demoya düşüyor. Sanallaştırma sırasında default değerleri kullanıyorum.

solidworks 2008 i sanallaştırmaya kalktığımda hdd ile ilgili sorun çıkıyor. sorun nedir bir türlü anlayamadım.

Standart Ynt: App-v nasıl?

Merhaba,

Autocad'i sanallaştirmiştim, sorunsuz calisiyor, Solidworks'un setup'ini bulabilecegimiz Legal bir site varsa indirip sanallaştirip siteden yayinlayabiliriz. Bu arada bastan sona App-v 4.5 ile ilgili kurulum paket sanallastirmasi gibi konulari iceren bir video'ya bu hafta ulasabileceksiniz. www.mshowto.org nin anasayfasini takip edin.

Tsk,

Emre.
    Emre Aydın
    MVP | Office 365 | Since 2006
    MCT | Since 2005
    MCSD | Azure Solutions Architect
    MCSE | Private Cloud, Messaging, Communication, Server Infrastructure, Productivity, Platform
    MCSA | Office 365, Server 2012, Cloud Platform
    MCTS | Developing Azure Solutions, Implementing Azure Infrastructure, Architecting Microsoft Azure Solutions, SAM
    P-Seller
    Intelligent Cloud | EMS
    Web : www.mshowto.org
    Mail : emre.aydin [@] mshowto.org
    Twitter : https://twitter.com/emreaydn
    Linkedin : tr.linkedin.com/in/emreaydn