Merhabalar,
2018 Yeni Ön Lisans mezunuyum, 2015 yılından itibaren IT Sekörü konusunda eğitim deneyim ve tecrübe konusunda kendime yatırım yapmaktayım. Birçok konu üzerinde altyapım bulunmaktadır.
Bunlara örnek; VmWare ve HyperV sanallaştırma platformların yönetim ve yapılandırmaları, Bilgeadam Akademisi kurumundan Sistem Yönetim Ağ ve Güvenlik Uzmanlığı eğitimleri: Windows Server Yönetimi ve yapılandırma; DC, ADC, RODC, Active Directory, GroupPolices.edit, DNS, DHCP, Network Blans. Aynı şekil Centos ve Ubuntu üzerinde temel yönetim ve yapılandırma bilgilerine sahibim Bind Server, LAMP Server, Network Config, Log izleme olarak Cacti. Ek Local Ağ Sanallaştırması olarak; Huawei ve Cisco platformları üzerinde uygulamalar gerçekleştirdik. Şuana kadar saha deneyimi olarak 2 Ay (40 İş Günü) Bilgi İşlem Sistem Yönetim Birimi Stajyeri olarak görev yaptım naylon değil, nasıl bir Bilgi İşlem çalışanı süreçlere dahil oluyorsa istiyerek birçok süreçte dahil oldum. Teorik bilgi konusunda hakimeyim şaşmaz tam bunun üzerinde birçok kişi tarafıma eğitim görevlisi olmayı düşünmelisin, tavsiyesi almaktayım.

Görnüşe gelirsek sosyal platform üzerindeki yaşamı benimsemiş taraflar değilim yani iri bir göğüse veya etileyici gözlere sahip değil erkeğim yalakacı, yalancı değil sürece ve çözüme giderim. İriyim Sertim ilk bakışta tırsarmısınız tırsabilirsiniz burada işletme süreçlerine dikkate alarak dugusal tavırların geride tutulmasını varsaydığım insan kaynakları uzmanları veya IT Sektörü üzerinde tecrübeli kişi karsısında mülakatı gerçekleştirmeyi isterim.

İşletmeye ne faydam mı olur? 2 Yıllık iş tecrübesi ile büro veya ofis süreçlerinin nasıl ilerlediğini bilen boş olmayan birisiyim, yetki ve sorumlulukları üzerinde ilerleyerek gerken sürecin devamlılığın sağlanmasında etkili ve verimli çalışan not alan, ezber yerine konuyu anlayan hatta geliştiren yenilikçi sabit değil değişkenim. Ve en önemlisi gençliğimin baharındayım. Güvenilir birisi arıyorsanız benim diyebilir bunun üzerin kanıt sunmam gerekirse işletmede sınırlı düzeyde süreçlere dahil edebilir değerlendirebilirsiniz.

Açık ve net belirtmek isterimki; Yalakalık, Kendini Beğenmişlik veya Üstün göreme, aşağlama ve benzeri havalara kalkma gibi davranışları direk kaybettim neden kaybettim işime yaramıyorlar ve umurumda değiller bu yüzden, Örnek olarak nasa veya microsoft gibi yerde çalışıp düşük firmalarda ben çalışmam diye bir görüşüm olmaz her zaman olanağı değerlendirir imkanlara bakarım. Daha çok görülen bir örneği yer alırsak Şişli merkezlerinde zengin kesimlerin kendilerini bir halt gibi ön plana sürerek kaldırımdaki insanlara trip atma gayesi bunlar boş iş.

*NOT: DGS(Dikey Geçiş Sınavı) ile Ön Lisans Programını Bilgi Yönetimi, Lisans Programına Yönetim Bilişim Sistemlerine taşımak üzere 2019 yılın DGS derecelerini hedeflemekteyim, rakiplerime duyrulur çalışın veya çalışmayın ben çalışıyorum. (Ön Lisans okul 4. derecesinde, bölüm birinciliği olarak G.A.N.O: 3,83/4 mezun oldum özgeçmişte detayları bulabilirsiniz.)

Kişiliğimi biraz anlatabildiysem sevindim. Ben IT Sekötüründe çalışmak isteyen 22 yaşında hox genlerine sahip kendisine yatırım yapmış ve zirveyi hedefleyen Sistem Yönetim Ağ ve Güvenlik Uzmanı olarak kafi görürseniz tanışmak isterim, teşekkürler.

Kariyet.net üzerinde Yuşa Çağatay Günaydın işgören olarak güncel özgeçmişim bulunmakta halen aktif iş arayışındayım. İlgilenen işletmeler ya da kişi/kişiler AssetGroup.YusaCagatay@hotmail.com adresimden ulaşabilirler.(Forumda ekler bölümüne erişimim var lakin tüm bilgilerimi barındırak özgeçmiş dosyamı genele açık belirtmek istemiyorum ilgilenler iletişim sağlarlarsa elektronik posta üzerinden gönderim sağlayacağım.)