3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Outlook.com Sorunlar

Standart Outlook.com Sorunlar

Merhaba arkadaşlar,

Şirket maillerimizi Custom Domain'e taşıdım, sonradan farkettim ki outlook.com maillerin yönlendirilmesi için sadece 1 adet forwarding mail adresi eklememe izin veriyor.

Şirkette kullandığımız satis destek gibi mail gruplar var. Birden fazla yönlendirme adresi ekleyemediğim için bu hesapları kullanan kişilerin outlooklarına ikinci hesap olarak satis ve destek hesaplarını kurmak zorunda kaldım ama bu da çok kullanışlı bir çözüm olmadı.

Outlook.com içinde pop3 olarak başka hesapları ekleme şansı var ama satis ve destek hesaplarını pop3 olarak eklemek istediğimde "It looks like you're trying to add another Outlook account. Try linking your Outlook accounts together to make switching between them fast and easy. " uyarısını alıyorum. "pop3.live.com" adresine ip üzerinden erişip outlook.com'u kandırmaya çalıştım fakat onlar benden daha akıllı olduğu için hata verip bağlanmadı.

Kullanım olarak çok memnunuz spamden ve kesintilerden kurtulduk çok hızlı, cep uygulaması ile maillere istediğimiz yerden erişiyoruz ama mail grupları için bir çözüm üretmem gerekli.

Fikriniz var mı?

free uygulamada bir takım kısıtlamaların olması normaldir. sizi geçişe zorlayan sebepler nelerdi acaba ?

mail hosting hizmeti aldığımız firmada yaşanan kesintiler, pop3 kullanım verimsizliği, spam mailler vs.
    Office 365 bizim gibi küçük ölçekli firmalar için biraz pahalı bir çözüm gibi geldi bana ama yine de araştırmaya devam ediyorum.